Історія бренду Sebamed

Філософія виробництва медичної косметики себамед – коштів для чистки шкіри і засобів по догляду за шкірою, які прагнуть підтримувати рН 5,5 для підтримки здоров’я шкіри – була підтверджена і задокументована більш ніж 120 науковими дослідженнями.

1952

У 1952 році Хайнц Маурер, молодий лікар і асистент дерматологічної клініки Боннського університету, лікував людей з екземою і зробив ключові висновки, які привели до появи абсолютно нової категорії косметичних засобів: лікувальної косметики для чищення та догляду за шкірою. У той час екзематістам було строго заборонено митися і купатися, іноді їм навіть не дозволялося митися протягом чотирьох-шести тижнів. Звичайно, постраждали всі пацієнти не тільки фізично, а й психічно. Однак, незважаючи на ці жорсткі заходи, лікування не дало бажаних результатів, тому доктор Маурер і його колега почали експеримент: на підставі результатів клінічних випробувань впливу поверхнево-активних речовин на проблемну шкіру вони почали купати своїх пацієнтів в безлужне продукті – Rei Gentle Detergent. За словами однойменної компанії Rei-Werke, яка її проводила.

Успіх цієї процедури був вражаючим: після вмивання уражені ділянки шкіри повністю позбулися роздратування і зневоднення і були готові до подальшого лікування. Була висунута ідея використання кислотних поверхнево-активних речовин в якості основної процедури медичного очищення і догляду за шкірою. І саме ця ідея вплинула на все життя доктора Маурера.

основатель

Відкриття Маурером того, що шкіра має злегка кислу поверхню, так зване кислотне поверхневе покриття, яке захищає її від шкідливих зовнішніх впливів, зневоднення, бактерій і т. Д., Почали інтенсивні і тривалі дослідження. Доктор Маурер чекав багато років, перш ніж розробити очищуючий засіб, яке було відрегульовано на фізіологічний рівень pH здорової шкіри – pH 5,5.

1953

У 1953 році під керівництвом професора Ульріха доктор Маурер почав наукові дослідження в дитячій клініці Боннського університету. Тут він перевірив вплив сурфактантів на педіатричних пацієнтів, які страждають від екземи і виразки – з такими ж переконливими результатами.

ученый

У тому ж році він зайняв посаду директора з досліджень і розробок у Rei-Werke, де він також продовжив дослідження ніжних миючих засобів, які не зашкодили б природний кислотний захисний шар шкіри.

1956—1957

У 1956 році результати подальшого тестування, проведеного з професором Кейнінгом, професором Браун-Пфальц і професором Вебером в Університетській дерматологічній клініці в Майнці, підтвердили перші успіхи і дозволили «зняти» заборона на миття пацієнтів з багатьма шкірними захворюваннями.

MUDr. Хайнц Маурер завершив свої зусилля в 1957 році, коли перший «мило» без лужних компонентів – так би мовити, «мило без мила» або сіндетт – побачив світ і був випущений на ринок. Синдром грунтувався на поверхнево-активних речовинах, які відповідають фізіологічно слабокисла pH 5,5, власної здорової шкірі шкіри. І саме в цей час доктор Маурер зробив провокаційну заяву професійної публіці, заявивши, що «люди не миють себе належним чином протягом 2000 років».

У тому ж році Мудрого. Компанія Maurer Sebamat Chemie і випустила першу продукцію марки sebamed. Ідеї ​​Маурера про медичну косметиці були прийняті широким медичним співтовариством і отримали широке визнання серед дерматологів, оскільки вони дозволяли мити інфіковану і роздратовану шкіру, що ніколи не було можливо раніше. Нова глава медичного догляду за шкірою всього тіла також відкрилася з прикрасою. Ідея була швидко скопійована. Незабаром на ринку з’явилися так звані рН-нейтральні продукти, що викликало плутанину, тому що ці продукти не мали рН 5,5 і тому не відповідали кислої мантії здорової шкіри. Підприємці з обмеженими можливостями вступили в велику угоду – і перемогли.

Доктор Маурер веде сімейний бізнес в умовах жорсткої конкуренції з великою кількістю енергії та ентузіазму. Його постійні зусилля з інновацій, засновані на послідовних дослідженнях, породили нові продукти в області медичного догляду за шкірою. Ніякі продукти з себамедом не покидають німецьку фабрику без дерматологічних випробувань. Якість виграє – з моменту свого створення Sebamed постійно посідав третє місце в області медичного догляду за шкірою.

1983

У 1983 році д-р Маурер заснував Sebapharma GmbH & Co.KG, незалежну збутову організацію, що об’єднує всі її дочірні компанії: Herzpunkt Pharma, Maurer Pharma і Sebamat Chemie GmbH.

Штаб-квартира

Штаб-квартира компанії знаходиться в Боппард, Німеччина, але Sebapharma довела, що вона може бути успішною не тільки на національному, а й на міжнародному рівні. Його продукція в даний час продається в більш ніж 60 країнах світу. Те, що почалося з шматка «мила», дуже швидко перетворилося на великий портфель продуктів, що включає більше 50 найменувань – і їх число зростає. Крім очищає косметики, спеціальний догляд за шкірою пропонує додатковий захист. Будь то денний догляд за чутливою шкірою, ніжна шкіра немовлят або високі вимоги до стресової шкірі – всі продукти засновані на ідеї стабілізації природного кислотного захисного покриття шкіри з pH 5,5.